Post image for Kosz dla kota

Kosz dla kota

przez Aneta na 8 października 2011

Kosz dla kota może pełnić dwie funkcje: legowiska i transportera. W każdym przypadku musimy zadbać o to, żeby naszemu zwierzakowi było wygodnie, dobierając taki rozmiar kosza, który będzie dla niego odpowiedni.

Wiklinowy kosz dla kota znajdziemy m.in. w ofercie Trixie. Jest on idealny zarówno na dłuższe podróże, jak i na wizytę do weterynarza. Taki kosz zapewnia naszemu pupilowi odpowiednio dużo miejsca, a przy tym jest stabilny, więc kot może czuć się w jego wnętrzu bezpiecznie. Metalowa krateczka pozwoli mu obserwować otoczenie.

Źródło: wiklinowy.sklep.pl

W przypadku wyboru kosza jako legowiska możemy zdecydować się na model z podwójnym miejscem do spania: w środku i na górze. W zależności od humoru nasz pieszczoch sam wybierze sobie jedno z tych miejsc. Jest to dobre rozwiązanie również dla właścicieli dwóch kotów. W obu miejscach możemy umieścić miękką poduszeczkę lub kocyk, żeby zapewnić naszemu pupilowi jeszcze wygodniejszy wypoczynek. Taki kosz będzie odpowiedni zwłaszcza dla kocurów, które uwielbiają się chować i na miejsce do spania wybierają różne nietypowe „schowki” ;)

Pamiętajmy jednocześnie, że kosze dla kotów są dość ciężkie i nieporęczne, dlatego w funkcji transportera sprawdzą się wtedy, gdy chcemy przenieść kota tylko do samochodu lub na niewielką odległość.

Previous post:

Next post: